Snapdragon 8 Gen 4 mü? OnePlus 13 özelliklerini gizli tutamadı!

Fiyat/performans modeller ile dikkat çeken OnePlus yakında yeni amiral gemisi modeli OnePlus 13’ü gözler önüne sürecek. Bugün sızıntılarla özelliklerini ortaya döken cihaz, özellikle batarya tarafında bizleri şaşırtmayı başardı. Gelin OnePlus 13’ün ortaya çıkan özelliklerine yakından bakalım.

OnePlus 13 ve Ace 4 6500 mAh’e kadar bataryalara sahip olacak!

Bugün OnePlus’ın yakında tanıtacağı yeni modelleri OnePlus 13 ve OnePlus Ace 4 için bazı açıklamalarda bulunan Digital Chat Station, iki cihazın da batarya detaylarını ortaya attı. Digital Chat Station’a göre iki model de batarya tarafında günümüz cihazlarından ayrılacak. Çünkü sızıntılar Ace 4’ün 6500 mAh’lik bir pile, OnePlus 13’ün ise 6200 mAh’lik bir bataryaya sahip olacağını söylüyor.

Buna ek olarak 1,5K ya da 2K çözünürlüğünde LTPO OLED kavisli ekran ile gelmesi beklenilen OnePlus 13, 100W hızlı şarj desteğini beraberinde getirecek. Gücünü yakında tanıtılacak olan Qualcomm’un yeni işlemcisi Snapdragon 8 Gen 4’ten alacak olan cihaz, RAM ve depolama tarafında bizlere ışık tutmuyor. IP68 ile suya ve toza karşı dayanıklılık gösteren OnePlus 13, iddialara göre ana kamera olarak 50 Megapiksellik Sony LYT-808’i kullanıyor.

Önceki sızıntılarda 48 Megapiksel ultra geniş açılı kamera ev 64 Megapiksel telefoto kamera ile geleceğini duyduğumuz cihaz, bugün ultra geniş açılı kamera tarafında 50 Megapiksellik Sony IMX882’yi işaret ediyor. Telefoto kamera olarak da 3X yakınlaştırmalı 50 Megapiksellik bir lens kullanılacağı sızıntılar arasında.

OnePlus’ın yeni amiral gemisi hakkında söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar. Siz OnePlus 13’ün özelliklerini nasıl buldunuz? Fikirlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir